Uprawnienia-24.pl

Szkolenia SEP online

Uprawnienia G1/G2/G3 w jeden dzień!
Wybierz dostępne szkolenia

Uprawnienia G1/G2/G3 w jeden dzień!
Wybierz dostępne szkolenia

Uprawnienia SEP online
zdobądź kwalifikacje bez
wychodzenia z domu!

Szkolenie SEP online zrewolucjonizowało formę nauczania. Stosuje się je nawet w przypadku zawodów wykonywanych stacjonarnie, np. elektryka. Możesz je przejść w krótkim czasie, w zaciszu swojego domu i w wyjątkowo przyjaznej atmosferze, w której komunikują się ze sobą uczestnicy i prowadzący zajęć.

Dla kogo sprawdzą się kursy SEP online?

Kursy SEP online w Uprawnienia-24 będą doskonałą opcją zarówno dla tych, którzy dopiero zaczynają pracę w zawodzie elektryka – tuż po ukończeniu szkoły, jak i tych pragnących po wielu latach pracy zmienić branżę lub odnowić posiadane już uprawnienia. Są one świetną okazją do zapoznania się ze zmianami, jakie zaszły w kwestiach prawnych, czy też technologicznych, jako że jest to branża, której rozwój jest bardzo dynamiczny i wraz z biegiem czasu – ciągle przyspiesza.

uprawnienia sep online
szkolenie sep online

Uprawnienia SEP online - jak je uzyskać?

Po zakończeniu szkolenia odbywa się egzamin online w formie ustnej. Przeprowadza go Komisja Kwalifikacyjna, powołana przez Urząd Regulacji Energetyki. Po uzyskaniu pozytywnego wyniku, otrzymasz uprawnienia w grupie do 1kV, ważne przez 5 lat.

Egzamin SEP w formie online

 Szkolenie online możesz odbyć zarówno w ciągu tygodnia, jak i w czasie weekendu – liczne dostępne terminy pozwolą Ci dobrać najlepszą datę, tak aby nie kolidowała ona z innymi ważnymi sprawami. Co więcej, samo przejście egzaminu bez konieczności wychodzenia z domu może pozytywnie wpłynąć na osiągnięcie wysokich wyników. Będąc we własnym domu, masz szansę obniżyć poziom stresu oraz łatwiej skupić się na udzielanych odpowiedziach.

uprawnienia sep pomiary

Kursy SEP online – jaki jest ich zakres?

W naszej ofercie mamy szkolenia z zakresu instalacji OZE, instalacji gazowych, cieplnych i elektrycznych. Podział uwzględnia rodzaje urządzeń, na jakie zdobywane są uprawnienia SEP. Oddzielnie przeprowadzamy również szkolenia pomiarowe

Każdy z kursów poszerzy Twoją wiedzę oraz dostarczy komplet umiejętności potrzebnych do wykonywania zawodu. Zachęcamy do zapoznania się z terminami na naszej stronie!

Najbliższe dostępne
szkolenia

Cena szkolenia: 95 złCena 1 egzaminu: 349 zł
Śr 05.07Szkolenie G1/2/3
05.07.20239:00OnlineZapisz się
Cena szkolenia: 95 złCena 1 egzaminu: 349 zł
Wt 04.07Szkolenie G1/2/3
04.07.202316:00OnlineZapisz się
Cena szkolenia: 350 złCena 1 egzaminu: 349 zł
Wt 04.07Szkolenie pomiarowe
04.07.202315:00OnlineZapisz się
Cena szkolenia: 95 zł Cena 1 egzaminu: 360 zł
22.09.2023 Szkolenie G1/2/3 - ONLINE
22.09.2023 godz. 9:00 Online
Cena szkolenia: 350 zł Cena 1 egzaminu: 360 zł
22.09.2023 Szkolenie pomiarowe - ONLINE
22.09.2023 godz. 9:00 Online
Cena szkolenia: 95 zł Cena 1 egzaminu: 360 zł
22.09.2023 Szkolenie G1/2/3 - ONLINE
22.09.2023 godz. 16:00 Online

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór szkoleń i egzaminów organizowanych w formie zdalnej – w tym kursy SEP online, umożliwiające zdobycie lub odnowienie uprawnień energetycznych w grupach G1, G2, G3, a także szkolenia pomiarowe. Oferta szkoleń internetowych skierowana jest zarówno do firm czy instytucji, jak i do osób prywatnych.

Szkolenia SEP online są coraz chętniej wybieraną formą kształcenia. Umożliwiają bowiem podnoszenie kwalifikacji i zdobywanie nowych uprawnień bez konieczności wychodzenia z domu i dojeżdżania do konkretnego ośrodka szkoleniowego, z dowolnego miejsca na świecie.

Zdalne szkolenia dają możliwość pracy z wybranym trenerem rekomendowanym przez innych uczestników. Duża elastyczność zagwarantowana przez zdalne metody nauczania sprawia, że kursy i egzaminy SEP online cieszą się rosnącą popularnością i są ważnym kierunkiem rozwoju nowoczesnej edukacji, która idzie w parze z rozwojem technologicznym.

Szkolenie i egzamin SEP
online
– zalety

Nauczanie przez internet ma wiele walorów. Oto kluczowe zalety, jakie oferuje szkolenie SEP online:

Komunikacja

Kursy online odbywają się zdalnie, w czasie rzeczywistym, a kursanci mają stały kontakt ze szkoleniowcem – mogą zadawać pytania i na bieżąco komunikować się z trenerem.

Doświadczenie

W IKZ Polonia wszystkie szkolenia online prowadzone są przez praktyków z wieloletnim doświadczeniem, co przekłada się na zadowolenie uczestników i wysoką zdawalność egzaminów.

Egzamin online

Po zakończeniu szkolenia online każdy uczestnik przystępuje do egzaminu, weryfikującego zdobytą wiedzę. Egzamin zdawany jest online i ma formę ustną.

Oszczędność czasu

Uczestnicy szkoleń online oszczędzają czas i pieniądze, które w przypadku szkoleń organizowanych w tradycyjnej formie musieliby przeznaczyć na dojazdy i noclegi.

Materiały dydaktyczne

Kursanci otrzymują również obszerne materiały dydaktyczne pomocne w codziennej pracy.

Dobra Atmosfera

Dbamy o to, by kursy sep online odbywały się w partnerskiej atmosferze ułatwiającej przyswajanie wiedzy i nowych umiejętności.

Terminarz szkoleń online

Aby zapisać się na e-szkolenie, wystarczy wejść na naszą stronę internetową, wyszukać w Terminarzu szkoleń interesujący nas kurs, a następnie wypełnić krótki formularz uczestnictwa. Szkolenie i egzamin SEP online mają formę zdalną, a certyfikaty papierowe są wysyłane na adres wskazany przez uczestnika.

Szkolenia i egzaminy prowadzone są przez przeglądarkę internetową, za pomocą intuicyjnego i łatwego w obsłudze systemu niewymagającego instalacji dodatkowego oprogramowania. Link do systemu, pozwalający na wzięcie udziału w szkoleniu, wysyłany jest przez nas przed szkoleniem na wskazany adres mailowy.

95 zł
350 zł

Kurs SEP online cena

Wiele osób traktuje uprawnienia SEP jako inwestycję w nowe kompetencje i większe możliwości na rynku pracy. Jak każda inwestycja, szkolenie i egzamin SEP online wymagają pewnego wkładu. Mowa tu przede wszystkim o poświęceniu czasu i skupieniu uwagi na przyswajaniu wiedzy. Oprócz tego potrzeba także wkładu finansowego.

Jaka jest cena za kurs SEP online? W przypadku szkoleń internetowych prowadzonych przez IKZ Polonia mówimy o kwocie 95 zł za szkolenie G1/2/3 lub 350 zł za szkolenie pomiarowe. Za dodatkową opłatą istnieje możliwość przetłumaczenia świadectwa na język obcy. Koszt egzaminu to 424,20 zł brutto. Kwota ta została określona w rozporządzeniu Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej.

Zapraszamy do kontaktu

Informacje kontaktowe

Ul. Opolska 19/7, 40-084 Katowice
NIP: 635-18-30-960
REGON: 243043320
szkolenia@uprawnienia-24.pl
798 031 351
798 802 150

Obsługa Firm (szkolenia zamknięte)

Beata Czembor - Dyrektor Operacyjny

b.czembor@uprawnienia-24.pl
798 468 037