Uprawnienia-24.pl

Poznaj bogatą ofertę dla firm,
przedsiębiorstw i instytucji

Bogata oferta szkoleń
dla firm, przedsiębiorstw i instytucji

Nasza oferta obejmuje różnorodne dziedziny i obszary tematyczne, umożliwiając dostosowanie szkoleń do indywidualnych potrzeb i celów klientów. Dostarczamy wysokiej jakości szkolenia, które są oparte na najnowszych trendach i praktykach w danej branży.

Kursy SEP dla Firm

Chcesz, aby Twoi pracownicy zdobyli lub odnowili uprawnienia SEP? Dobrze trafiłeś! Organizujemy profesjonalne kursy i szkolenia SEP dla firm.

Wiemy jak ważne jest stałe podwyższanie i aktualizowanie kwalifikacji, dlatego serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkie firmy, przedsiębiorstwa oraz instytucje, które zainteresowane są uzyskaniem lub odnowieniem uprawnień. Organizujemy profesjonalne kursy energetyczne G1, G2, G3 oraz szkolenia pomiarowe wraz z egzaminami państwowymi.

Nie czekaj! Dowiedz się więcej 798 031 351 lub zapisz się już dziś!

Szkolenia SEP w językach obcych: ukraińskim i angielskim:

Masz pracowników obcojęzycznych? Zatrudniasz osoby z Ukrainy i chcesz pomóc im podnieść ich kwalifikacje zawodowe? Koniecznie zapisz Pracownika na nasze szkolenia i egzaminy SEP, które prowadzone są w języku ukraińskim lub angielskim. Podczas egzaminu towarzyszy pracownikowi profesjonalny tłumacz, dzięki czemu nie ma obaw o poprawne zrozumienie tematu i zdanie egzaminu.

Aby dowiedzieć się więcej zadzwoń:

  • kontakt w sprawie szkolenia i egzaminu w języku ukraińskim:
    798 802 150
  • kontakt w sprawie szkolenia i egzaminu w języku angielskim:
    690 395 539

Szkolenia SEP
dla firm – cena

Wycena szkoleń grupowych (zamkniętych) SEP dla firm jest ustalana indywidualnie. Na cenę szkolenia SEP wpływa między innymi liczba uczestników kursu, forma prowadzenia kursu, ilość egzaminów, czas, lokalizacja.

Naszym klientom zapewniamy możliwość uzyskania tłumaczenia świadectwa na język angielski i niemiecki. Na stałe współpracujemy z tłumaczami przysięgłymi, dzięki czemu oferujemy atrakcyjne warunki cenowe tłumaczeń.

Organizujemy także szkolenia i kontrole w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy w firmie. Zapewniamy dostosowanie szkoleń BHP do indywidualnych potrzeb i wymagań naszych klientów, uwzględniając specyfikę branży i rodzaj pracy. Naszym celem jest zapewnienie wysokiego poziomu bezpieczeństwa w miejscu pracy poprzez dostarczanie skutecznych szkoleń BHP. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleń BHP: wideo, e-learningu, online na żywo bądź w wersji stacjonarnej. Skontaktuj się z nami: 798 031 351

Szkolenia on-line

Oferujemy firmom możliwość przeprowadzenia szkoleń online. Szkolenia te odbywają się w czasie rzeczywistym i stają się coraz bardziej popularną formą kształcenia pracowników.

Uczestnicy szkoleń mają możliwość brać w nich udział z dowolnego miejsca, oszczędzając czas na dojazdy, a jednocześnie utrzymując stały kontakt z wykładowcą. Egzaminy są przeprowadzane zdalnie, a Świadectwo Kwalifikacyjne jest wysyłane na wskazany adres.

Dlaczego warto postawić
na nasze kursy i szkolenia
dla firm?

DOŚWIADCZENIE

Wszystkie organizowane w naszym Instytucie kursy i szkolenia dla firm prowadzone są przez doświadczonych trenerów.

SZKOLENIA ONLINE

Dzięki takiej formule szkoleń oszczędzają Państwo czas i pieniądze. Nasze szkolenia to profesjonalizm a zarazem wygoda.

ELASTYCZNOŚĆ USŁUG

Szkolenia dla pracowników mogą się odbywać jednorazowo lub w cyklach szkoleniowych, zarówno w dni robocze jak i w weekendy.

Referencje

Trochę o nas

Instytut Kształcenia Zawodowego – jesteśmy firmą szkoleniową, istniejąca na rynku od 2008 roku. Wciąż się rozwijamy, aby dostosować się do potrzeb rynku i wymagań naszych klientów. Bacznie śledzimy aktualne trendy na rynku pracy i rozbudowujemy naszą ofertę o szkolenia zawodowe, umożliwiające zdobycie kwalifikacji pożądanych przez pracodawców. Oferujemy profesjonalne usługi z zakresu szkoleń zawodowych w grupie energetycznej, ciepłowniczej i gazowej G1/G2/G3 z egzaminem Państwowym.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie szkoleń oraz podwyższania i aktualizowania kwalifikacji zawodowych. Naszą kadrę szkoleniową stanowią wyspecjalizowani wykładowcy, praktycy.

Jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy pod numerem 2.24/00163/2022.
Posiadamy własne komisje kwalifikacyjne, powołane przez Urząd Regulacji Energetyki, uprawnione do egzaminowania w zakresie G1 (Pkt. 1-13), G2 (pkt.1-21) oraz G3 (pkt.1-10).

Zapraszamy do kontaktu

Informacje kontaktowe

Ul. Opolska 19/7, 40-084 Katowice
NIP: 635-18-30-960
REGON: 243043320
szkolenia@uprawnienia-24.pl
798 031 351
798 802 150

Obsługa Firm (szkolenia zamknięte)

Beata Czembor - Dyrektor Operacyjny

b.czembor@uprawnienia-24.pl
798 468 037